کشور اروگوئه

قاره آمریکای جنوبی کشور اروگوئه

کشور اروگوئه در جنوب شرقی آمریکای جنوبی واقع شده است. پایتخت این کشور شهر مونته‌ویدئو است. جمعیت این کشور بیش از 3.5 میلی.ن نفر است که ۱٫۸ میلیون نفر از آن‌ ها در منطقه کلان‌ شهری پایتخت کشور زندگی می‌کنند. زبان رسمی کشور، اسپانیایی و واحد پول آن پزوی اروگوئه است.

کشور اروگوئه به عنوان سکولارترین کشور قاره آمریکای جنوبی شناخته می‌شود. به دلیل کم بودن جمعیت بومی در این بخش از آمریکای جنوبی، مبلغان مسیحی اسپانیایی در زمان استعمار کمتر به این ناحیه اعزام می‌شدند. حدود ۸۶ درصد از مردم اروگوئه سفیدپوست و از تبار اسپانیایی و ایتالیایی‌ هستند.

این کشور یکی از پیشرفته ترین و مرفه ترین کشورهای آمریکای لاتین است. کشاورزی، دامداری و ماهی‌گیری مهم‌ترین بخش های اقتصادی این کشور به شمار می روند. محصولاتی مانند برنج، گندم، جو، ذرت، تخم آفتابگردان، سویا، حبوبات، سبزیجات، تره‌بار، توتون، تنباکو، دانه‌های روغنی و انواع میوه مهمترین تولیدات کشاورزی کشور را تشکیل می دهند.

در سال‌های اخیر، اروگوئه سرمایه گذاری فراوانی بر روی فناوری اطلاعات کرده است و این باعث شده تبدیل به یکی از صادرکنندگان نرم‌ افزار در آمریکای لاتین شود.

درصد با سوادی در این کشور حدود 99 درصد است که یکی از بالاترین درصدها در آمریکای جنوبی به شمار می رود. طبقه متوسط شهرنشین اکثریت این کشور را تشکیل می‌دهد. با توجه به این شرایط می توان گفت که اروگوئه یکی از موفق ترین کشورهای آمریکای جنوبی در 20 سال اخیر بوده است. 

این کشور در سالهای اخیر بر روی جهانگردی مرتعی که بر مضامین سنتی و فولکوریک فرهنگ گائوچو تأکید دارد سرمایه گذاری کرده و امیدوار است بتواند جهانگردان زیادی را از سرتاسر جهان جذب کند.

 

تاریخ

این کشور که بین آرژانتین و برزیل قرار دارد، دارای تاریخ غنی و شگفت انگیزی است. تاریخ اروگوئه از خاستگاه بومی تا دوران استعمار، مبارزه برای استقلال و توسعه مدرن، داستانی از انعطاف پذیری، پیشرفت اجتماعی و احساس قوی هویت ملی است.

 

ریشه های بومی

مدت ها قبل از ورود اروپایی ها، گرو ه‌های بومی مختلف در منطقه‌ای که اکنون اروگوئه نام دارد، ساکن بودند. مردم چاروا، گوارانی و مینوان از جمله جوامع بومی اصلی این سرزمین بودند. این مردم کشاورز ساختارهای فرهنگی و اجتماعی خود را داشتند.

 

دوران استعمار

پرتغالی ها اولین اروپایی هایی بودند که در اوایل قرن شانزدهم به کاوش در این منطقه پرداختند و پس از آن اسپانیایی ها نیز راهی منطقه شدند. اسپانیا بر این قلمرو کنترل داشت و در سال 1726، اسپانیایی ها مونته ویدئو را تأسیس کردند که پایتخت اروگوئه شد. این منطقه همراه با آرژانتین امروزی، بخشی از نایب السلطنه اسپانیایی ریودولا پلاتا بود.

 

مبارزه برای استقلال

اوایل قرن نوزدهم موجی از شور انقلابی به آمریکای جنوبی وارد شد. مسیر استقلال این کشور با مبارزه گسترده برای رهایی از سلطه استعمار اسپانیا در هم آمیخته بود. در سال 1811، اروگوئه ای ها استقلال خود را اعلام کردند، اما منطقه با درگیری های طولانی مدت و جنگ قدرت مواجه شد. این کشور به میدان جنگ برای جناح های رقیب، از جمله وفاداران اسپانیایی، انقلابیون و قدرت های منطقه ای تبدیل شد.

 

اروگوئه به عنوان یک کشور حائل

موقعیت استراتژیک این کشور بین آرژانتین و برزیل، آن را در طول قرن نوزدهم به سرزمینی مورد مناقشه تبدیل کرد. این کشور مجموعه ای از درگیری ها را تجربه کرد، از جمله جنگ سیسپلاتین (1825-1828) بین برزیل و آرژانتین، که در نهایت به استقلال اروگوئه انجامید. در سال 1828، معاهده مونته ویدئو، اروگوئه را به عنوان یک کشور مستقل به رسمیت شناخت و وضعیت آن را به عنوان یک کشور حائل بین همسایگان بزرگتر خود مستحکم کرد.

 

سوگند سی و سه
سوگندی که طی آن اروگوئه از امپراتوری برزیل استقلال یافت.

 

دوران ثبات سیاسی

در سراسر اواخر قرن 19 و اوایل قرن 20، اروگوئه از ثبات سیاسی نسبی و اصلاحات مترقی برخوردار بود. این کشور به پناهگاه پناهندگان سیاسی، روشنفکران و هنرمندانی تبدیل شد که از آزار و اذیت سیاسی در اروپا می گریختند. این کشور برنامه های رفاه اجتماعی، حقوق کار و حق رأی زنان را اجرا کرد و به عنوان یکی از لیبرال ترین و پیشرفته ترین کشورهای آمریکای لاتین شهرت پیدا کرد.

 

دوره دیکتاتوری

اروگوئه در قرن بیستم با دوره‌ای پرآشوب مواجه شد که با آشفتگی سیاسی و دیکتاتوری‌ های نظامی همراه شد. مجموعه ای از کودتاها در قرن بیستم تأثیر عمیقی بر چشم انداز سیاسی کشور گذاشت. بدنام ترین دوره از دهه 1970 تا اوایل دهه 1980 بود که کشور یک دیکتاتوری نظامی وحشیانه را تجربه کرد که حقوق بشر را نقض کرد و مخالفان را سرکوب کرد. میراث دیکتاتوری همچنان بر جامعه و تعهد آن به حقوق بشر تأثیر می گذارد.

 

بازگشت به دموکراسی و مدرنیزاسیون

در سال 1985، اروگوئه بار دیگر به دموکراسی تبدیل شد و نقطه عطفی در تاریخ این کشور رقم زد. از آن زمان، این کشور بر تقویت نهادهای دموکراتیک، ارتقای حقوق بشر و پیگیری توسعه اقتصادی متمرکز شده است. اروگوئه به ثبات، رفاه و استاندارد بالای زندگی برای شهروندان خود دست یافته است. این کشور به دلیل سیستم رفاه اجتماعی قوی، چارچوب قانونی مترقی و تلاش‌های حفاظت از محیط زیست شناخته شده است.

تاریخ این کشور گواهی بر انعطاف پذیری و تعهد آن به پیشرفت است. از ریشه های بومی تا مبارزات استعماری، سفر ملت به استقلال و چالش های بعدی هویت آن را شکل داد. امروزه اروگوئه به عنوان چراغ دموکراسی، پیشرفت اجتماعی و آرامش در آمریکای لاتین شناخته می شود که تاریخ آن یادآور اهمیت حفظ حقوق بشر، تقویت ثبات سیاسی و پذیرش فراگیری اجتماعی است.

 

جغرافیا و آب و هوا

اروگوئه کشور کوچکی است که در قسمت جنوب شرقی آمریکای جنوبی واقع شده است. این کشور بین آرژانتین در غرب و برزیل در شمال شرقی واقع شده است و اقیانوس اطلس مرز جنوبی آن را تشکیل می دهد. مساحت آن تقریباً 176000 کیلومتر مربع است و دارای جغرافیای متنوعی است که شامل مناطق ساحلی، دشت های وسیع و رشته کوه های کم ارتفاع است.

 

کشور اروگوئه
کشور اروگوئه

 

آب و هوا

این کشور آب و هوای معتدلی دارد با زمستان های نه چندان سرد و تابستان های گرم. این کشور در منطقه معتدل قرار دارد که تحت تأثیر اقیانوس اطلس است که دمای هوا را تعدیل می کند. چهار فصل این کشور به این صورت است:

 

تابستان (از دسامبر تا فوریه):

تابستان ها گرم و مرطوب است و میانگین دما در نواحی ساحلی از 25 درجه سانتی‌گراد تا 32 درجه سانتی‌گراد و دمای داخلی کمی بالاتر است. این فصل زمان اوج گردشگری است و بازدیدکنندگان به سواحل زیبای این کشور در امتداد سواحل اقیانوس اطلس هجوم می آورند. بارندگی در این فصل نسبتاً کم است.

 

پاییز (مارس تا می):

پاییز دمای معتدل و هوای مطبوعی را به ارمغان می آورد. میانگین دما از 15 درجه سانتیگراد تا 25 درجه سانتیگراد متغیر است. این فصل زمان خوبی برای گشت و گذار در حومه شهر، لذت بردن از فعالیت های فضای باز و بازدید از مکان های دیدنی فرهنگی است. بارندگی از اواخر پاییز شروع به افزایش می کند.

 

زمستان (ژوئن تا آگوست):

زمستان‌ های این کشور عموماً معتدل است و میانگین دمای آن بین 5 تا 15 درجه سانتی‌گراد است. مناطق ساحلی زمستان های ملایم تری را نسبت به داخل کشور تجربه می کنند. در حالی که برف نادر است، گاهی اوقات ممکن است یخبندان در برخی مناطق رخ دهد. این فصل زمان آرام تری برای گردشگری است، اما فرصت هایی برای رویدادهای فرهنگی و کاوش در مناطق شهری فراهم می‌کند.

 

بهار (از سپتامبر تا نوامبر):

بهار دمای ملایم و مناظر غرق در سبزی و شکوفه را به ارمغان می آورد. میانگین دما از 15 درجه سانتیگراد تا 25 درجه سانتیگراد متغیر است که با پیشرفت فصل به تدریج افزایش می یابد. این فصل زمان بسیار خوبی برای بازدید از مناطق روستایی، پارک های ملی و تاکستان های کشور است. حومه شهر پر از گل های رنگارنگ و شاخ و برگ های پر جنب و جوش است.

بارندگی در طول سال به طور مساوی توزیع می شود و در ماه های تابستان بارش کمی بیشتر است. منطقه جنوب غربی، از جمله بخش روچا، در مقایسه با سایر نقاط کشور بارندگی بیشتری دارد. نواحی ساحلی از نفوذ اقیانوسی بهره می برند که به دمای معتدل و ایجاد آب و هوای مطبوع کمک می کند.

موقعیت جغرافیایی این کشور را در معرض پدیده های آب و هوایی گاه به گاه مانند جبهه های سرد، موج گرما و طوفان قرار می دهد. مهم است که در طول بازدید خود از شرایط آب و هوایی و هرگونه هشدار مرتبط با آن مطلع باشید.

به طور کلی موقعیت ساحلی، جغرافیای متنوع و آب و هوای مطلوب، این کشور را به مقصدی جذاب برای گردشگران در طول سال تبدیل کرده است.

 

فرهنگ

این کشور کوچک آمریکای جنوبی دارای چشم انداز فرهنگی پر جنب و جوش و متنوعی است. آمیختگی سنت های بومی، تأثیرات اروپایی و هویت ملی قوی، میراث فرهنگی منحصر به فرد اروگوئه را شکل داده است. از موسیقی و ادبیات گرفته تا غذا و ورزش، فرهنگ این کشور گواهی بر تاریخ غنی و روح بزرگ مردم آن است.

 

فرهنگ گائوچو

بافت فرهنگی اروگوئه عمیقاً با سنت گائوچو در هم آمیخته است. گائوچوها، کابوی های آمریکای جنوبی، نقش مهمی در شکل گیری هویت این کشور داشته اند. گائوچوها که به دلیل سوارکاری، لباس سنتی و شیوه زندگی متمایز خود شناخته می شوند، روح روستایی کشور را تجسم می بخشند. تأثیر آن‌هارا می توان در موسیقی، فولکلور و آداب و رسومی که در طول نسل ها منتقل شده است مشاهده کرد.

 

لباس سنتی گائوچو
لباس سنتی گائوچو

 

تانگو و Candombe

موسیقی و رقص جایگاه ویژه ای در فرهنگ اروگوئه دارد. تانگو که ریشه در کشور همسایه آرژانتین دارد، به بخشی جدایی ناپذیر از بافت فرهنگی کشور تبدیل شده است. مونته ویدئو، به‌خاطر صحنه پر جنب و جوش رقص تانگو، با میلونگاها (سالن‌های رقص تانگو) و جشنواره های موسیقی متعدد، شهرت دارد. Candombe، یک ریتم و فرم رقص منحصر به فرد آفریقایی-اوروگوئه ای، یکی دیگر از سنت های مهم موسیقی است. این موسیقی از میراث آفریقایی جمعیت بردگان این کشور سرچشمه می گیرد. این موسیقی به همراه تانگو بخش مهمی از فرهنگ مردم این منطقه است.

 

ادبیات و روشنفکری

اروگوئه استعدادهای ادبی فراوانی تولید کرده است و شهرت خود را به عنوان یک پایگاه ادبی در آمریکای لاتین تثبیت کرده است. نویسندگان تأثیرگذاری مانند خوان کارلوس اونتی، ماریو بندتی و ادواردو گالیانو سهم قابل توجهی در ادبیات جهان داشته اند. سنت روشنفکری این کشور همچنین در تأکید شدید آن بر آموزش و میزان سواد بالا، پرورش فرهنگ روشنفکری و تفکر انتقادی مشهود است.

 

لذت های آشپزی

غذاهای این کشور منعکس کننده ترکیبی از تأثیرات بومی، اروپایی و منطقه ای است. Asado، کباب سنتی، سنگ بنای غذای اروگوئه است. اروگوئه‌ای‌ها به گوشت گاو خود افتخار می‌کنند، و گردهمایی‌های آسادو دوستان و خانواده را گرد هم می‌آورند تا گوشت کبابی را به همراه غذاهای سنتی مانند سس چیمی‌چوری و مات، که یک دمنوش گیاهی محبوب است، بچشند. این کشور همچنین دارای سنت قوی محصولات لبنی، از جمله پنیرهای دست ساز و dulce de leche، یک خوراک شیرین کارامل مانند است.

 

اشتیاق فوتبال

فوتبال درآمریکای جنوبی چیزی بیش از یک ورزش است. این شور و شوقی است که در رگهای ملت جریان دارد. تیم ملی اروگوئه که به “لا سلسته” معروف است، تاریخچه ای پرافتخار دارد و موفقیت های چشمگیری کسب کرده است و در دو نوبت قهرمان جام جهانی فوتبال شده است. این ورزش اروگوئه‌ای ها را در زمینه های اجتماعی و فرهنگی متحد می کند و باشگاه های فوتبال این کشور مانند پنارول و ناسیونال از طرفداران پرشوری برخوردار هستند.

 

هنر و معماری

این کشور مجموعه ای از بیان هنری و سبک های معماری را به نمایش می گذارد. پایتخت، مونته ویدئو، ترکیبی از معماری استعماری، نئوکلاسیک و مدرنیستی را در خود جای داده است. ساختمان های نمادین Solís، Mercado del Puerto، و Palacio Legislativo نمونه‌ های قابل توجهی از میراث معماری این کشور هستند. اروگوئه همچنین با گالری‌ ها، موزه‌ ها و فضا های فرهنگی متعددی که آثار هنرمندان محلی و بین‌المللی را به نمایش می‌گذارد، صحنه‌ هنری معاصر غنی ای دارد.

به طور کلی فرهنگ این کشور آمریکای لاتین بافت درهم تنیده و فریبنده ای است که از ریشه های بومی، تأثیرات اروپایی و سرسختی مردم. اروگوئه از ریتم های روح‌انگیز تانگو گرفته تا توانایی‌ های ادبی نویسندگانش، تجربه‌ فرهنگی کم طیری را ارائه می‌دهد. غذای این کشور، سنت فکری، عشق به فوتبال، و بیان هنری همه به موزاییکی را شکل داده که این کشور را به مقصدی قابل توجه تبدیل می کند. کاوش در چشم انداز فرهنگی آن درک عمیق تری از تاریخ، ارزش ها و صمیمیت مردم آن را نمایان می کند.

 

Palacio Legislativo
Palacio Legislativo

 

جاذبه های گردشگری کشور اروگوئه

این کشور، جواهر پنهان آمریکای جنوبی است و مجموعه ای متنوع از جاذبه های گردشگری جذاب را در دل خود جای داده است. از سواحل بکر گرفته تا نقاط دیدنی تاریخی و شگفتی‌ های طبیعی، این کشور کوچک در ارائه تجربیات منحصربه‌فرد بسیار جذاب است. 

 

مونته ویدئو

پایتخت پر پرشور این کشور مقصدی است که باید از آن بازدید کرد. با کاوش در شهر قدیمی جذاب آن، معروف به Ciudad Vieja، در تاریخ غنی و میراث فرهنگی شهر غرق شوید. جواهرات معماری مانند تئاتر نمادین Solís و عظمت Palacio Salvo را کشف کنید. در امتداد Rambla de Montevideo، یک تفرجگاه ساحلی خوش منظره، قدم بزنید و از Mercado del Puerto دیدن کنید تا غذاهای لذیذ محلی را بچشید. مونته ویدئو همچنین یک صحنه هنری پر رونق با موزه ها، گالری ها، و جشنواره های فرهنگی متعدد برای کاوش ارائه می دهد.

 

پونتا دل استه

پونتا دل استه در سواحل جنوب شرقی کشور، یک شهر تفریحی پر زرق و برق است که به خاطر سواحل بکر، استراحتگاه های مجلل، و تفریحات شبانه پر جنب و جوش مشهور است. از روزهای آفتابی در Playa Brava و Playa Mansa لذت ببرید، از مجسمه نمادین معروف به La Mano که از شن‌های Playa Brava بیرون می‌آید، بازدید کنید و در مارینای زیبا پر از قایق های تفریحی مجلل کاوش کنید. Punta del Este همچنین گالری های هنری، فروشگاه‌ های مجلل، و رستوران‌ های در سطح جهانی دارد که آن را به مقصدی محبوب برای استراحت و سرگرمی تبدیل می‌کند.

 

کلونیا دل ساکرامنتو

با بازدید از کلونیا دل ساکرامنتو، یک سایت میراث جهانی یونسکو و یکی از قدیمی ترین شهرهای اروگوئه، می توانید در زمان به عقب برگردید. خیابان های سنگ‌فرش‌ شده جذاب، ساختمان های رنگارنگ دوران استعمار و استحکامات تاریخی، بازدیدکنندگان را به دوران گذشته منتقل می‌کند. منطقه تاریخی Barrio Histórico چر از میدان‌ ها، موزه‌ ها، و گالری های هنری جالب است. از بالای فانوس دریایی می توانید مناظر پانوراما از شهر و ریو د لا پلاتا را تماشا کنید. Colonia del Sacramento یک منطقه زیبا و آرام برای فرار از زندگی شلوغ شهری است.

 

کابو پولونیو

برای تجربه‌ای بی‌نظیر باید حتماً به کابو پولونیو، دهکده‌ای دورافتاده ساحلی که به‌خاطر زیبایی های طبیعی و مناظر بکر شهرت دارد، بروید. این دهکده ساحلی غیرمتعارف فاقد برق، سیستم فاضلاب و بسیاری امکانات مدرن است و فضایی بسیار آرام را در خود جای داده است. با کاوش در تپه های اطراف دهکده، مشاهده شیرهای دریایی و مشاهده غروب های زیبای اقیانوس می توانید در طبیعت غرق شوید. 

این دهکده یکی از مهمترین زیستگاه های شیرهای دریایی کمیاب است و به همین دلیل سالانه هزاران گردشگر به این منطقه سفر می کنند.

 

پیریاپولیس و سرو سن آنتونیو

پیریاپولیس که در امتداد ساحل قرار دارد، یک شهر تفریحی ساحلی جذاب است که ترکیبی از زیبایی های طبیعی و شکوه معماری را در خود جای داده است. از سرو سن آنتونیو، تپه ای مشرف به شهر، برای چشم‌اندازهای پانوراما از خط ساحلی و معبد نمادین سن آنتونیو، بالا بروید. تفرجگاه ساحلی زیبای Rambla de los Argentinos را کاوش کنید و در سواحل شنی پیریاپولیس استراحت کنید. این شهر همچنین دارای چشمه های آب گرم، پارک ها و انواع فعالیت های فضای باز است. فاصله شهر پیریاپولیس با پایتخت فقط چند کیلومتر است.

 

Rambla de los Argentinos
Rambla de los Argentinos

 

لاکرونیا

جزیره زیبای لاکرونیا یکی از بهترین زیستگا های کوسه های سفید است. کوسه های سفید بزرگترین درنده ترین انواع کوسه های جهان هستند. برای مشاهده این کوسه ها و همچنین دیدن دلفین های زیبا می توانید به این جزیره سفر کنید و از آب و هوای عالی و شنا در اقیانوس لذت ببرید.

اروگوئه ممکن است از نظر وسعت کوچک باشد، اما مملو از جاذبه های گردشگری جذابی است که طیف وسیعی از علایق را برآورده می کند. از لذت های فرهنگی مونته ویدئو گرفته تا سواحل پر زرق و برق Punta del Este، جذابیت تاریخی Colonia del Sacramento، زیبایی آرام کابو پولونیو، و جذابیت ساحلی Piriápolis، این کشور برای هر مسافری چیزی دارد. سفر به کشور اروگوئه نویدبخش تجربیات و خاطرات فراموش نشدنی است که تا آخر عمر باقی خواهند ماند.

 

بهترین زمان بازدید

این کشور آب و هوای دلپذیر و جاذبه های متنوعی را در طول سال ارائه می دهد که آن را به مقصدی تبدیل می کند که در هر زمانی ارزش بازدید دارد. با این حال، بهترین زمان برای بازدید به ترجیحات و تجربیاتی که به دنبال آن هستید بستگی دارد. 

 

تابستان (از دسامبر تا فوریه):

تابستان، فصل اوج گردشگری به ویژه در مناطق ساحلی است. هوا گرم و ایده آل برای لذت بردن از سواحل زیبای کشور، شنا و شرکت در ورزش های آبی است. این یک زمان پر جنب و جوش با جشنواره ها، کنسرت های در فضای باز، و زندگی شبانه است. با این حال، مقاصد محبوب ساحلی می توانند شلوغ باشند و قیمت اقامت ممکن است بالاتر از فصول دیگر باشد.

 

پاییز (مارس تا می):

پاییز زمان لذت بخشی برای بازدید است زیرا که دمای هوا دلپذیر و جمعیت کمتر است. مناظر با شاخ و برگ های پاییزی آراسته شده اند که محیطی زیبا ایجاد می کنند. این زمان یک فصل ایده آل برای کاوش در حومه شهر، بازدید از شراب سازی ها، و لذت بردن از فعالیت های در فضای باز مانند پیاده روی و اسب سواری است. پاییز همچنین شروع فصل برداشت انگور است.

 

زمستان (ژوئن تا آگوست):

زمستان دمای ملایمی را به همراه دارد، به خصوص در امتداد ساحل. سواحل ممکن است کمتر شلوغ باشند که امکان پیاده روی به دور از شلوغی را فراهم کنند. همچنین این فصل زمان خوبی برای کاوش در شهرها، لذت بردن از غذاهای سنتی دلچسب و شرکت در رویدادهای فرهنگی مانند نمایش های تئاتر و نمایشگاه های هنری است. با این حال، توجه به این نکته مهم است که برخی از خدمات توریستی و استراحتگاه‌ های ساحلی ممکن است ساعات کاری را کاهش داده یا تعطیل باشند.

 

بهار (از سپتامبر تا نوامبر):

بهار زمان زیبایی برای بازدید از کشور اروگوئه است زیرا طبیعت بیدار می شود و مناظر با شکوفه های رنگارنگ تزئین می شوند. دمای هوا عالی است و آن را برای فعالیت های خارج از منزل و گشت و گذار لذت بخش می کند. این فصل زمان بسیار خوبی برای کشف پارک های ملی اروگوئه، باغ های گیاه شناسی و مناطق روستایی است. بهار همچنین با برگزاری رژه‌ ها و جشن در برخی مناطق همراه است.

 

بهار اروگوئه
بهار اروگوئه

 

مهم است که در نظر داشته باشید که آب و هوا می تواند متفاوت باشد، و پدیده های آب و هوایی گاه به گاه مانند جبهه های سرد یا موج گرما ممکن است صرف نظر از فصل رخ دهد. علاوه بر این، مقاصد گردشگری محبوب ممکن است در طول تعطیلات ملی و دوره های تعطیلات مدرسه شلوغ تر باشند. بنابراین، برنامه ریزی بازدید خود بر اساس ترجیحات شخصی، فعالیت های مورد نظر و سطح جمعیتی که ترجیح می دهید می تواند به تضمین یک سفر لذت بخش به اروگوئه کمک کند.

 

اگر تجربه سفر به این کشور زیبا را دارید لطفاً خاطرات و عکس های خود را با ما در بخش سفرنامه به اشتراک بگذارید. ما در سایت بنیامین مارکو مشتاقانه در انتظار خواندن سفرنامه های شما هستیم.

 


گزیده ای از سفرنامه های خواندنی

زندگی و سفر از دریچه نگاه شما

هنوز هیچ سفرنامه ای برای این مکان ثبت نشده است.

شما اولین نفری باشید که برای این مکان سفرنامه ثبت می کنید.
ارسال سفرنامه

سفرنامه های خود را برای ما ارسال کنید تا به اسم خودتان در سایت منتشر کنیم.


کشور اروگوئه روی نقشه

مهمترین مکان های کشور اروگوئه برای گردش

پربازدیدترین مطالب

بنیامین رضایی اولین ایرانی که با خودرو از تهران تا نروژ سفر کرد

 • 7دقیقه زمان مطالعه
 • 1402-06-27

بنیامین رضایی؛ جهانگردی با یک دنیا ماجرا

 • 7دقیقه زمان مطالعه
 • 1402-06-27

زخم مسافران گزینشی جام جهانی بر تن فوتبال

 • 2دقیقه زمان مطالعه
 • 1402-06-27

چالش های سفرهای خارجی ایرانیان از نگاه بنیامین مارکو

 • 7دقیقه زمان مطالعه
 • 1402-06-27

لغو یک‌ طرفه ویزای ایران با ۳۳ کشور | آیا درهای ایران به روی گردشگران گشوده می شود؟

 • 3دقیقه زمان مطالعه
 • 1402-06-27

درخواست ویزای شینگن آنلاین می شود

 • 2دقیقه زمان مطالعه
 • 1402-06-27

قیمت ویزا در آبان 1402

 • 15دقیقه زمان مطالعه
 • 1402-06-27

هزینه های سفر به کربلا 1402

 • 13دقیقه زمان مطالعه
 • 1402-06-27

شرایط فروش ارز سهمیه ای تغییر کرد!

 • 2دقیقه زمان مطالعه
 • 1402-06-27

ایرانیان برای سفر به مصر چگونه می توانند ویزا دریافت کنند؟

 • 8دقیقه زمان مطالعه
 • 1402-06-27

بهترین شهرهای ترکیه برای سفر

 • 26دقیقه زمان مطالعه
 • 1402-06-27

معرفی بهترین پروازها به آمریکا

 • 29دقیقه زمان مطالعه
 • 1402-06-27

بهترین زمان سفر به آنتالیا

 • 29دقیقه زمان مطالعه
 • 1402-06-27

بهترین پروازها به کانادا در سال 2023

 • 27دقیقه زمان مطالعه
 • 1402-06-27

زیباترین شهرهای ترکیه برای سفر

 • 37دقیقه زمان مطالعه
 • 1402-06-27

معرفی بهترین اقامتگاه های بومگردی شیراز

 • 20دقیقه زمان مطالعه
 • 1402-06-27

معرفی جاذبه های گردشگری شهر ونکوور

 • 17دقیقه زمان مطالعه
 • 1402-06-27

جاذبه های گردشگری درسدن

 • 9دقیقه زمان مطالعه
 • 1402-06-27

همه چیز درباره سفر به عمان 

 • 17دقیقه زمان مطالعه
 • 1402-06-27

جاذبه های گردشگری کلن

 • 15دقیقه زمان مطالعه
 • 1402-06-27

جاذبه های گردشگری برلین

 • 18دقیقه زمان مطالعه
 • 1402-06-27

جاذبه های گردشگری دوسلدورف

 • 13دقیقه زمان مطالعه
 • 1402-06-27

چطور سبک سفر خودتان را بشناسید؟

 • 8دقیقه زمان مطالعه
 • 1402-06-27

سفر به اروپا با ماشین چطور ممکن است؟؟؟

 • 22دقیقه زمان مطالعه
 • 1402-06-27

مهارت هایی برای جهانگردی!

 • 25دقیقه زمان مطالعه
 • 1402-06-27

تکنیک های تورلیدر!

 • 8دقیقه زمان مطالعه
 • 1402-06-27

چرا در چهارشنبه سوری آتش روشن می‌کنیم؟

 • 4دقیقه زمان مطالعه
 • 1402-06-27

آیا سفر به پاکستان بدون ویزا ممکن است؟

 • 9دقیقه زمان مطالعه
 • 1402-06-27

یوتویب بنیامین

ویدیوهایی در مورد سفر و ماجراجویی هایی که در کشورها مختلف انجام میدم

1

بهترین کلاب کانادا اینجاست!


کتاب های بنیامین رضایی

کتاب های خواندی بنیامین رضایی، تجربه های جذاب به همراه تصاویر دیدنی


مکان های مرتبط

شاید به مکان های زیر هم علاقه مند باشید

دیدگاهتان را بنویسید

با ثبت هر دیدگاه ۲۰ الماس بگیرید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد